Liczba odsłon: 493589

Nasze sukcesy / W V klasie a już występują w "Siemaszce"


Lenka Szubert i Gabrysia Maciąg z klasy V a to uczennice uczęszczające na zajęcia do Akademii Aktorskiej "Artysta".

Instytucja ta powstała z myślą o każdym, kto pasjonuje się aktorstwem, śpiewem i tańcem. Twórcami Akademii jest dwoje doświadczonych i czynnych zawodowo aktorów: Magdalena Kozikowska-Pieńko oraz Kornel Pieńko. Dziewczęta pracując pod okiem profesjonalistów kształcą i rozwijają swój talent. My zaś możemy obserwować ich na deskach profesjonalnego teatru. Koledzy i koleżanki z klasy byli już na Spektaklu „YOLO III”
Tym razem zostali zapraszeni na przedstawienie „Moana Jr.”
„Moana Jr .” to 60-minutowa muzyczna adaptacja animowanego filmu Disneya z 2016 roku, która ożywia na scenie przygody Vaiany i jej wioski Motunui. Moana JR. zawiera wszystkie ukochane piosenki z filmu takie jak: „Pół Krok Stąd”, “Błyszczeć” oraz “Drobnostka”.
mgr Beata Kucharzyk

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 261