Liczba odsłon: 493571

Nasze sukcesy / A jednak... "Pisać każdy może"


Zuzia Krawiec z klasy V a i Natalka Szymańska z klasy VII b  zdobyły nagrody w konkursie  dla uczniów klas 4-8 szkół podstawowych z powiatu rzeszowskiego pod honorowym patronatem Polskiego Radia Rzeszów „Pisać każdy może...” (VI edycja)  organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 17 w Rzeszowie. Uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu odbyło  się 4 maja (czwartek) o godz. 10.00 w Sali Koncertowej im. Tadeusza Nalepy w rozgłośni Polskiego Radia Rzeszów. Serdecznie gratulujemy.
mgr Beata Kucharzyk

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 223