Liczba odsłon: 493623

Nasze sukcesy / Sukces w Międzyszkolnym konkursie " Mój pomysł na ilustrację do książki"


W Międzyszkolnym konkursie " Mój pomysł na ilustrację do książki" zorganizowanym przez SP 22 z Oddziałami Integracyjnymi nasi uczniowie: Michał Worosz  z klasy 1a,  Lena Soboń z klasy 8a i Zuzanna Szczęch  z klasy 5a otrzymali wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy!


mgr Aneta Gontarczuk
mgr Tamara Machowska - Kinasz,
mgr Paulina Węklar
mgr Sylwia Pragłowska

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 431