Liczba odsłon: 493584

Nasze sukcesy / Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "To była niezapomniana Wigilia"


W grudniu  odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczniom, którzy brali udział w Międzyszkolnym Konkursie Literackim ”To była niezapomniana Wigilia…”organizowanych przez Zespół Szkół Muzycznych nr 2 w Rzeszowie.

Gratulujemy Zuzi Krawiec z klasy V a, która otrzymała wyróżnienie.

mgr Beata Kucharzyk

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 256