Liczba odsłon: 493625

Nasze sukcesy / Rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Inni" Czy tacy sami...? pod hasłem: "Latawce przyjaźni"


2 grudnia 2022 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Inni? Czy tacy sami...”pod hasłem: „Latawce przyjaźni”.

Uczniowie naszej szkoły okazali się wrażliwi na potrzeby osób niepełnosprawnych.

Dwoje z nich zostało wyróżnionych we wspomnianym konkursie:

Nagrodę otrzymała Natalka Szymańska z kl. VII b , a wyróżnienie Oliwka Pawełek z kl. Va. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 432