Liczba odsłon: 493576

Nasze sukcesy / III miejsce Weroniki Frączkowskiej na III Ogólnopolskim Turnieju Aerial we Wrocławiu


Uczennica klasy 8e zdobyła brązowy medal na Vertykaliach - III Ogólnopolskim Turnieju Aerial we Wrocławiu. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

mgr Sylwia Pragłowska

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 243