Liczba odsłon: 493616

Nasze sukcesy / Sukces naszych uczniów w konkursach kuratoryjnych 2022


Uczniowie naszej szkoły osiągają sukcesy w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Etap wojewódzki:

Język polski: Wiktoria Dziedzic, klasa 8d - finalistka

Język francuski: Weronika Frączkowska, kl. 8e - laureatka

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 417