Liczba odsłon: 493599

Nasze sukcesy / "Mój pomysł na ilustrację do książki"


W Międzyszkolnym konkursie "Mój pomysł na ilustrację do książki" zorganizowanym przez SP 22 nasi uczniowie z klasy 4 c Agnieszka Fryc i Mateusz Sznajder osiągnęli wyróżnienia. Małgorzata Skiba z klasy 5b zdobyła III miejsce. Serdecznie gratulujemy!
Rzeszów, dn.18.03.2022 r.       
                                                     
mgr Aneta Gontarczuk

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 292