Nasze sukcesy / Wojewódzki Konkurs Literacki ?Podkarpacie zaklęte w poezji? rozstrzygnięty

Wojewódzki Konkurs Literacki „Podkarpacie zaklęte w poezji” zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 25 pod honorowym patronatem: Europosłanki Pani Elżbiety Łukacijewskiej, Prezydenta Miasta Rzeszowa Pana Tadeusza Ferenca, Dyrektora Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie Pani Bożeny Jandy został rozstrzygnięty.

Komisja konkursowa w składzie: pani Anna Kurowska – kierowniczka Filii nr 7 WiMBP w Rzeszowie, pani Stanisława Bełch – poetka i pisarka, pan Wojciech Ulman- poeta przyznała wyróżnienia uczniom naszej szkoły. Wśród laureatów znaleźli się: Roksana Kobosz uczennica klasy VIII b i Kacper Furman uczeń klasy VIII c.

Serdecznie gratulujemy wielkiego sukcesu.

mgr Beata Kucharzyk

• Data aktualizacji: 2024-05-06 06:58