Nasze sukcesy / NASI UCZNIOWIE PREZENTUJĄ SWOJĄ WIEDZĘ MATEMATYCZNĄ I INFORMATYCZNĄ NA ZAWODACH OGÓLNOPOLSKICH!

5 listopada o godzinie 20:00 zakończył się OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNY InstaLogik. W konkursie uczestniczyło 15 uczniów z naszej szkoły, z których 12 zostało LAUREATAMI KONKURSU i zakwalifikowało się do kolejnego etapu.
Są to:

• Hubert Jakubowski, uczeń klasy 4a
  • Wiktoria Dziedzic, uczennica klasy 7d
  • Natan Gawroński, uczeń klasy 7b
  • Kamil Święch, uczeń klasy 7b
  • Kacper Furman, uczeń klasy 8c
  • Maja Gawrońska, uczennica klasy 8c
  • Filip Jakubowski, uczeń klasy 8c
  • Szymon Jucha, uczeń klasy 8c
  • Kamila Młynarczyk, uczennica klasy 8c
  • Szymon Pustelak, uczeń klasy 8c
  • Weronika Rabska, uczennica klasy 8c
  • Paulina Sułkowska, uczennica klasy 8c

Żeby zwyciężyć w pierwszym etapie konkursu nasi uczniowie musieli rozwiązać kilkadziesiąt zadań z pogranicza matematyki, informatyki i logiki oraz pokonać prawie 2000 rówieśniów ze szkół w całej Polsce.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi, a wymienionym wyżej laureatom -- tego szczególnego osiągnięcia :)

• Data aktualizacji: 2024-04-28 20:06