Nasze sukcesy / Sukces uczniów w ogólnopolskiej grywalizacji edukacyjnej!

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły z klasy 7c tj. Kacper Furman, Szymon Pustelak, Weronika Rabska, Paulina Sułkowska, Maja Załuska zajęli drugie miejsce w rankingu szkół w grywalizacji edukacyjnej pt. „Gdzie jest Święty Mikołaj na wakacjach”. Dodatkowo warto podkreślić, że czwórce uczniów tj. Kacper Furman, Szymon Pustelak, Weronika Rabska, Paulina Sułkowska udało się zdobyć tytuł finalisty konkursu. Drugie miejsce i tytuł laureata w całych zmaganiach zdobyła Weronika Rabska. Serdecznie gratulujemy uczniom!

mgr Piotr Homa