Nasze sukcesy / "Segreguję, bo warto" - gala podsumowująca

IMG_20191115_111152.jpg, IMG_20191115_111152
IMG_20191115_111152

W dniu 15 listopada 2019 roku nasza szkoła uczestniczyła w gali podsumowującej kampanię edukacyjną i konkurs  ekologiczny „Segreguję, bo warto”.  To już III edycja konkursu, któremu tradycyjnie patronuje Prezydent  Rzeszowa, pan Tadeusz Ferenc. Cieszymy się, że sukcesy w konkursach ekologicznych stały się już tradycją naszej szkoły. W  konkursie „Segreguję, bo warto” jesteśmy laureatami po raz drugi, a odbyły się zaledwie  III edycje tego konkursu. Tym razem  zdobyliśmy miejsce II i odebraliśmy nagrodę w wysokości 2000 złotych. Jak widać solidność i systematyczność popłaca.. :) Zebraliśmy ponad 7 ton surowców wtórnych, a to oznacza, że  każdy uczeń naszej szkoły przyniósł- statystycznie- 14,5 kg surowca. Podczas gali konkursowej  odebraliśmy nagrodę finansową oraz uczestniczyliśmy w bardzo ciekawej prelekcji pana Mirosława Ruszały ze Stowarzyszenia Ekoskop. W imieniu organizatorów konkursu dziękujemy całej naszej Ósemkowej społeczności za te wszystkie kilogramy przyniesione na własnych plecach do naszej szkoły….i szykujmy się już do IV edycji, przed nami kolejne wyzwanie, trzeba mierzyć wysoko… pora postarać się o jeszcze lepsze miejsce!

mgr Ewa Litwa