Nasze sukcesy / "Szkoła pamięta"

Dyplom---Szkoa-pamita.jpg,

"Szanowni Państwo"
W imieniu Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego bardzo serdecznie dziękuję za włączenie się do naszej akcji „Szkoła pamięta", która miała swój finał w piątek, 25 października br. Celem inicjatywy było zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu czy społeczności.

DO AKCJI „SZKOŁA PAMIĘTA” PRZYŁĄCZYŁO SIĘ PRAWIE 1,3 MLN UCZNIÓW ORAZ 108 TYS. NAUCZYCIELI. OTRZYMALIŚMY W SUMIE 11 208 ZGŁOSZEŃ OD SZKÓŁ, PRZEDSZKOLI I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH.