Nasze sukcesy / Baltie 2019

Równolegle z konkursem kuratoryjnym, odbywają się zawody programistyczne o zasięgu międzynarodowym w ramach konkursu BALTIE 2019. Nasza szkoła, we współpracy z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie jest współorganizatorem etapu wojewódzkiego i międzynarodowego tych zawodów.

Etap wojewódzki odbył się w laboratoriach WSIiZ w dniu 22 maja. Nasi uczniowie znaleźli się w czołówce województwa.

Laureatami konkursu zostali:

Kategoria A (klasy 1 - 3)

III miejsce -- Anna Lublińska z klasy 3a

Kategoria B (klasy 4 - 6)

I miejsce -- Szymon Pustelak z klasy 6c

IV miejsce -- Szymon Jucha z klasy 6c

V miejsce -- Maja Gawrońska z klasy 6c

VIII miejsce -- Mateusz Baran z klasy 6c

IX miejsce -- Filip Jakubowski z klasy 6c

XI miejsce -- Jakub Depowski z klasy 6b

XV miejsce -- Natan Gawroński z klasy 5b

XVI miejsce -- Paulina Sułkowska z klasy 6c

XVIII miejsce -- Kacper Furman z klasy 6c

XIX miejsce -- Karolina Kochman z klasy 6c

XXI miejsce -- Eryk Ciupak z klasy 6c

Kategoria C (klasy 7 - 9)

VII miejsce -- Gabriela Smyła z klasy 8b

XI miejsce -- Mateusz Draus z klasy 8b

XIII miejsce -- Michał Tomaka z klasy 8b

W gronie finalistów znaleźli się:

Igor Skibiński, Kamil Święch, Oskar Nicpoń, Kamila Młynarczyk, Maja Załuska, Maciej Mazurek, Maja Fryc, Daniel Kopyć, Wiktoria Dziedzic, Joanna Świder, Elwira Węklar, Brunon Węklar, Lidia Kopyć i Apolonia kordas.

Zadania z etapu międzynarodowego zawodnicy naszego województwa będą rozwiązywać w SP8 i WSIiZ, w dniu 8 czerwca 2019 roku. Wszystkim gratulujemy dotychczasowych sukcesów i życzymy powodzenia w finale!

• Data aktualizacji: 2024-05-07 15:20