Nasze sukcesy / PODKARPACKI BALTIE

W dniu 20 maja 2019 roku 19 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w wojewódzkim etapie kuratoryjnego konkursu programistycznego PODKARPACKI BALTIE 2019, który odbył się na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Laureatami konkursu w kategorii C (klasy 7 - 9) zostali uczniowie klasy 8b: Mateusz Draus i Michał Tomaka. Pierwsze miejsce w województwie zajął absolwent naszej szkoły Szymon Paja.

W kategorii B (klasy 4 - 6) I miejsce w województwie zajął Szymon Pustelak z klasy 6c, szósty był Jakub Depowski z klasy 6b, dziewiąty Szymon Jucha z klasy 6 c, dziesiąty Oskar Nicpoń z klasy 5d.

Nasi najmłodsi reprezentanci z kategorii A uplasowali się na 6 miejscu -- Jakub Dziobak i na 12 miejscu -- Igor Skibiński. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

mgr Maria Jerzak

• Data aktualizacji: 2024-04-23 20:38