Nasze sukcesy / XIII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Rozkosze Łamania Głowy"

W dniu 9 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 9 w Rzeszowie odbył się XIII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Rozkosze Łamania Głowy”. W konkursie wzięło udział 70 uczniów szkół podstawowych. Uczniowie zmagali się z zadaniami - łamigłówkami logicznymi. Rozwiązując wszystkie zadania mogli zdobyć 9 punktów.

W gronie laureatów znalazł się Jakub Różycki (kl. 8 c), który uzyskał 7 pkt. i zajął III miejsce oraz Szymon Pustelak (kl. 6 c) z wynikiem 6 pkt. otrzymał wyróżnienie.

Wszystkim laureatom gratulujemy i zapraszamy na uroczyste zakończenie konkursu – rozdanie dyplomów i nagród, w środę 22 maja 2019 r. o godz. 12.00 do SP9 w Rzeszowie.

mgr Edyta Osika