Nasze sukcesy / I m Szkoła Podstawowa nr 8 w Rzeszowie w konkursie na "Eko wiersz"


IMG_20190412_101211133.jpg,
 

W dniu 12.04.2019r nastąpiło uroczyste wręczenie nagród w konkursie „Eko wiersz” skierowanym do uczniów szkół podstawowych z terenu Miasta Rzeszowa. Wpłynęło 295 prac, jednym z jury był prozaik, poeta Janusz KORYL. Celem konkursu było: zainteresowanie zagadnieniami ochrony środowiska, w tym podniesienie świadomości, pogłębienie wiedzy ekologicznej i przyrodniczej, inspirowanie dzieci i młodzieży do aktywności twórczej w zakresie tematyki ekologicznej oraz rozwijanie wyobraźni dzieci i młodzieży poprzez literackie ujęcie piękna otaczającej nas przyrody.

Szkoła Podstawowa nr 8 w Rzeszowie zdobyła I miejsce w konkursie na „EKO wiersz”.

Komisja konkursowa przyznała następujące miejsca uczniom w kategorii:
Przedział wiekowy IV-VI
  •  II miejsce Michał Lekki
Wyróżnienia:
  • Blanka Słoniak
  • Bartosz Rodzinka
  • Wiktor Brzęk
Wszystkim serdecznie gratulujemy
 

 

 

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2019-06-21 21:41
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 796 403