Nasze sukcesy / "Pisać każdy może..." Nagrody rozdane


Nasze wspaniałe dziewczyny: Wiktoria Charkiewicz z klasy VI a i Wiktoria Dykiel z klasy VIII a w piątek  5 kwietnia uczestniczyły w gali, w czasie której rozstrzygnięty został konkurs literacki „Pisać każdy może…”.  Tym razem inspiracją do napisania opowiadania była twórczość Tadeusza Nalepy, a szczególnie słowa, które wszyscy znamy: "Kiedy byłem małym chłopcem". Konkurs zorganizowany został przez Szkołę Podstawową nr 17 w Rzeszowie. Obie dziewczyny uzyskały tytuł laureata. Nagrody zostały wręczone w niezwykłym miejscu, w Studiu Koncertowym im. Tadeusza Nalepy w Polskim Radiu Rzeszów. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

mgr Beata Kucharzyk

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2019-06-21 21:41
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 796 421