Nasze sukcesy / 5 uczniów naszej szkoły w II etapie KONKURSU WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH


Po raz szósty odbył się MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH ‘LAND & LANGUAGE’- ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO dla uczniów klas piątych szkół podstawowych zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 10
w Rzeszowie. 20 uczniów z naszej szkoły wzięło w nim udział, a do II etapu zakwalifikowali się:

  1. Maciąg Katarzyna, kl. 5e
  2. Litwa Antonina, kl. 5e
  3. Kopyć Daniel, kl. 5e
  4. Gawroński Natan, kl. 5b
  5. Jarochowicz Oskar, kl. 5e

GRATULUJEMY WYNIKÓW I ŻYCZYMY POWODZENIA W KOLEJNYM ETAPIE J

mgr Anna Furman

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2019-06-21 21:41
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 796 528