Nasze sukcesy / Gratulujemy sukcesów Małgosi Compale i Karolince Czerwonce w konkursie kuratoryjnym z biologii


Gratulujemy sukcesów Małgosi Compale i Karolince Czerwonce w konkursie kuratoryjnym z biologii.

Małgosia uzyskała tytuł Laureata Przedmiotowego Konkursu Z Biologii dla uczniów szkół podstawowych. Karolinka natomiast zdobyła tytuł Finalisty tego konkursu. Dziękujemy całej naszej Ósemkowej społeczności za to, że nam  mocno kibicowała na wszystkich trzech etapach konkursu. Przyznajemy, że oprócz ogromu wiedzy, którą dziewczynki musiały się wykazać na III etapie, baaaardzo pomagało nam Ósemkowe wsparcie!

mgr Ewa Litwa

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2019-06-21 21:41
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 796 529