Nasze sukcesy / Aleksandra Furman z klasy VIII D zdobyła wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie ,,MISTRZ ORTOGRAFII"


Aleksandra  Furman z klasy VIII D reprezentowała naszą szkołę i zdobyła wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie ,,MISTRZ ORTOGRAFII", zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Rzeszowie. Gratulujemy sukcesu!

mgr Ewa Tarnowska

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2019-06-21 21:41
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 796 502