Liczba odsłon: 567252

Konkursy / Szkolny Konkurs Informatyczny: "Rysowanie na ekranie - Piękna nasza Polska cała"


W bieżącym roku szkolnym odbyła się kolejna już edycja Szkolnego Konkursu Informatycznego: "Rysowanie na ekranie - Piękna nasza Polska cała". W konkursie uczestniczyli uczniowie klas I-III. Poziom prac był bardzo wysoki. Z każdej klasy zostali wyłonieni laureaci:


Ia nagroda: Żywia Rygiel, wyróżnienie: Antonina Mac
Ib nagroda: Aleksander Pająk, wyróżnienie: Magdalena Skiba
IIa nagroda: Tymoteusz Tłuczek, wyróżnienie: Mariusz Stankiewicz 
IIb nagroda: Jagoda Wójcik, wyróżnienie: Maksymilian Winiarski
IIIa nagroda: Pola Ryściuk, wyróżnienie: Tymoteusz Rusinek
IIIb nagroda: Jan Ciszkowicz, wyróżnienie: Jan Mądrala
Gratulujemy laureatom!
Życzymy dalszych sukcesów!
Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w kolejnej edycji konkursu.
Organizatorzy:
mgr Bernadeta Głuszek
mgr Paulina Węklar

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 252