Konkursy / Szkolny Konkurs Informatyczny: "Rysowanie na ekranie - Piękna nasza Polska cała"

W bieżącym roku szkolnym odbyła się kolejna już edycja Szkolnego Konkursu Informatycznego: "Rysowanie na ekranie - Piękna nasza Polska cała". W konkursie uczestniczyli uczniowie klas I-III. Poziom prac był bardzo wysoki. Z każdej klasy zostali wyłonieni laureaci:

Ia nagroda: Żywia Rygiel, wyróżnienie: Antonina Mac
Ib nagroda: Aleksander Pająk, wyróżnienie: Magdalena Skiba
IIa nagroda: Tymoteusz Tłuczek, wyróżnienie: Mariusz Stankiewicz
IIb nagroda: Jagoda Wójcik, wyróżnienie: Maksymilian Winiarski
IIIa nagroda: Pola Ryściuk, wyróżnienie: Tymoteusz Rusinek
IIIb nagroda: Jan Ciszkowicz, wyróżnienie: Jan Mądrala
Gratulujemy laureatom!
Życzymy dalszych sukcesów!
Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w kolejnej edycji konkursu.
Organizatorzy:
mgr Bernadeta Głuszek