Liczba odsłon: 551919

Konkursy / Wyniki Szkolnego Konkursu Recytatorskiego klas I-III "Wiosna w poezji"

Wyniki Szkolnego Konkursu Recytatorskiego klas I-III „Wiosna w poezji”

4 kwietnia 2024 r. w obecności wszystkich klas I-III zostały wręczone pamiątkowe dyplomy

i nagrody laureatom Konkursu Recytatorskiego „Wiosna w poezji”.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce – Natalia Witka klasa 2a

II miejsce  (ex aequo) Szymon Ochał klasa  1b i Jagoda Wójcik klasa  2b

III miejsce – Franciszek Napora klasa 3b

Wyróżnienia:

Wiktoria Radkowska klasa 1 a

Karolina Pelc klasa 1b

Alicja Śmigiel klasa 2a

Szymon Szczypek klasa 3a

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów! Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie dziękujemy za zaangażowanie.

Mały Samorząd Uczniowski
                                                                                                           mgr Paulina Piechota