Liczba odsłon: 567243

Konkursy / Międzyszkolny konkurs na komiks w języku angielskim pt. "My unbelievable story".


Szkoła Podstawowa nr 8 w Rzeszowie serdecznie zaprasza uczniów klas 5-7 do udziału w Międzyszkolnym konkursie na komiks w języku angielskim pt. "My unbelievable story". 
Jeśli lubisz pisać i rysować, znasz się na wymyślaniu ciekawych historii a do tego dobrze radzisz sobie z językiem angielskim - weź udział w konkursie i prześlij swój komiks,
Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz wymagane dokumenty, dostępne są w regulaminie.
Nauczyciele języka angielskiego z SP nr 8

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 235