Liczba odsłon: 567257

Konkursy / Rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu "Lapbook matematyczny"


Rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu "Lapbook matematyczny"

W konkursie wzięło udział 64 uczniów. Uczniowie nagrodzeni to:


I miejsce:

Julia Cybulska – Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kazimierza Pułaskiego w Rzeszowie (opiekun p. Aneta Brzostowska-Pieszczek oraz
p. Barbara Rajchel)

II miejsce:

Jakub Kozłowski – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Błędowej Zgłobieńskiej (opiekun p. Tomasz Rak)

Alicja Mac – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 10 w Rzeszowie (opiekun p. Patrycja Kwaśny)

III miejsce:

Wiktoria Kalandyk – Szkoła Podstawowa nr 7 w Rzeszowie (opiekun p. Małgorzata Jamrozy)
Szczepan Kataniak – Szkoła Podstawowa nr 8 w Rzeszowie (opiekun p. Wioleta Sym)

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie dziękujemy za zaangażowanie i trud włożony w pracę.


Wręczenie dyplomów, rozdanie nagród i poczęstunek odbędzie się podczas uroczystej akademii w Szkole Podstawowej nr 8 w Rzeszowie w dniu 21.12.2023r. o godzinie 10:30. Zapraszamy nagrodzonych wraz z opiekunem.

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 275