Liczba odsłon: 567262

Konkursy / ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU RÓŻAŃCOWEGO


W październiku odbył się w naszej szkole Konkurs Różańcowy. Zadaniem było własnoręczne wykonanie różańca z dowolnego materiału. Z klas 1-3 podjęło się tego wyzwania 43 uczniów, natomiast z klas starszych 27 uczniów. Dziękujemy naszym podopiecznym, którzy zechcieli podzielić się swoimi pomysłami oraz rodzicom, którzy pomogli swoim pociechom wziąć udział w tym wydarzeniu. Jury wybrało 12 najciekawszych i najpiękniejszych prac przyznając następujące miejsca:


KLASY 1-3
I miejsce:
Nikodem Gawlikowski – klasa II a
Anna Wilczyńska – klasa II b
II miejsce:
Magdalena Skiba – klasa I a
Martyna Musz – klasa I a
III miejsce:
Mieszko Załuski – klasa I a
Jan Dulkiewicz – klasa I a


KLASY IV – VIII
I miejsce:
Amelia Musz – klasa VII a
Jakub Wilczyński – klasa V a
II miejsce:
Szczepan Kataniak – klasa VII b
Katarzyna Jarecka – klasa VIII a
III miejsce:
Wiktoria Napora – klasa VI a
Julia Pomianek – klasa VII b
Wszyscy uczniowie, którzy poświęcili swój czas na przygotowanie różańca, zostali nagrodzeni 6 z religii, laureatom zaś zostaną wręczone nagrody i dyplomy. Zwycięzcom gratulujemy, a całą brać szkolną zachęcamy do obejrzenia efektów ich pracy na tablicach ściennych w holu szkoły.

mgr Katarzyna Kenar

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 312