Liczba odsłon: 567247

Konkursy / WYNIKI KONKURSU "SUPER FOTKA Z WAKACJI"


WYNIKI KONKURSU „SUPER FOTKA Z WAKACJI”

 

W ramach działalności Małego Samorządu Uczniowskiego rozstrzygnięto konkurs  plastyczno-literacki

„Super fotka z wakacji”. W konkursie mogli brać udział uczniowie klas drugich i trzecich, którzy wykonali pracę plastyczną wraz z opisem swoich wakacji. Przy ocenie wzięto pod uwagę trafny wybór zdjęć oraz oryginalne, często humorystyczne podpisy. Wszystkie prace wyeksponowano w holu szkoły tak, by każdy mógł podziwiać wspomnienia naszych najmłodszych uczniów. Nagrody oraz dyplomy dla zwycięzców wręczyła pani wicedyrektor Ewa Hus-Bednarska oraz opiekun MSU pani Paulina Piechota.

 

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

 

I miejsca:

 

Natalia Witka 2a

Bartosz Kowalski 3a

Hania Puchała 2a

 

II miejsca:

 

Julia Wiśniewska 2a

Klara Czarnik 2a

Maksymilian Winiarski 2b

 

III miejsca:

 

Igor Stadnik 2a

Krzysztof Górski 2b

Wojciech Starzyk 2b

 

Wyróżnienia:

 

Magdalena Kuczma 2a

Mikołaj Sobczak 2b

Michał Worosz 2b

Wiktoria Da Silva 2b

Katarzyna Skrzat 2a

Lena Pyziak 2a

Amelia Ochał 2b

Jakub Bomba 2a

Bartosz Wójcik 3b

Oliwia Polańska 2a

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do konkursu za rok!

 

Mały Samorząd Uczniowski

                                                                                                                mgr Paulina Piechota

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 242