Liczba odsłon: 567284

Konkursy / KONKURS- "SUPER FOTKA Z WAKACJI"


KONKURS- „SUPER FOTKA Z WAKACJI”


Zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów klas II i III do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-literackim pt. „Super fotka z wakacji”. Każdy uczeń może zgłosić do konkursu jedną pracę. Praca powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem oraz klasą wykonawcy.

Komisja konkursowa w ocenie będzie brała pod uwagę:

 • pomysłowość,
 • samodzielność pracy,
 • estetykę,
 • poprawność literacką,

Celem konkursu jest:

 • rozwijanie wyobraźni twórczej,
 • doskonalenie sprawności manualnych,
 • wymiana doświadczeń,
 • rozwijanie pasji literackiej.

Ostateczny termin składania prac- 28 września 2023 r.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

                                                                                                 Mały Samorząd Szkolny

                                                                                             mgr Paulina Piechota

 

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

 • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
 • |
 • Licznik odwiedzin: 7 196 415