Liczba odsłon: 567272

Konkursy / Rysowanie na ekranie: Moja podróż w Kosmos


W tym roku szkolnym odbyła się kolejna edycja konkursu informatycznego "Rysowanie na ekranie: Moja podróż w Kosmos". W każdej klasie wytypowano kilka prac, z których wyłoniono zwycięzcę.
Nagrodzone prace:
 
IA - Maja Witkowska 
IB - Mikołaj Sobczak
IIA - Lena Więcłąwek
IIB - Filip Cichoń
IIIA - Szymon Wilga
IIIB - Aleksander Wiącek
 
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 373