Liczba odsłon: 567239

Konkursy / Wyniki Szkolnego Konkursu Pięknego Czytania klas 1-3


W piątek 19 maja w bibliotece szkolnej odbył się tegoroczny finał konkursu pięknego czytania  uczniów klas 1-3. Udział wzięli przedstawiciele klas, wybrani przez swoich wychowawców w eliminacjach klasowych. 

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA KLAS 1-3

I miejsca: Maja Kandefer 3a, Bartosz Kowalski 2a

II miejsca: Anna Lutak 3a i Natalia Witka 1a

III miejsca: Mira Wolska 2b i Wojciech Starzyk 1b

Serdecznie gratulujemy!

Komisja w składzie:

mgr Ewa Tarnowska

mgr Aneta Gontarczuk

mgr Katarzyna Kenar

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 214