Liczba odsłon: 567241

Konkursy / Wyniki Międzyszkolnego konkursu literackiego z języka angielskiego pt. "My unbelievable story"


Konkurs literacki zorganizowany przez nauczycieli anglistów z SP nr 8 adresowany był do uczniów klas V-VII rzeszowskich szkół podstawowych. Zadaniem uczestników było napisanie opowiadania w języku angielskim i przedstawienie swoich niezwykłych historii. Nagrodzono trzy najlepsze prace:
1 miejsce zdobyła Julia Wyrostkiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Rzeszowie
2 miejsce zdobył Norbert Nowosielski z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 8 w Rzeszowie
3 miejsce Wiktoria Wcisło ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Rzeszowie
Gratulujemy i zapraszamy do przeczytania zwycięskich prac. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.
mgr Anna Gilewicz

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 232