Liczba odsłon: 551915

Konkursy / Wręczenie nagród Laureatom konkursu na ilustrację do ulubionej książki

Zakończyliśmy cykl działań poświęconych ilustracji do ulubionych książek. W miesiącach zimowych wielu uczniów wspieranych przez nauczycieli plastyki, wychowawców klas 1-3 i bibliotekarza przygotowało piękne prace wystawione w styczniu i lutym w holu przed biblioteką. Ilustracje m.in. goście odwiedzający nasza szkołę w czasie Dnia Otwartego SP8. Zakończeniem imprezy było wręczenie nagród w szkolnym konkursie przez Dyrekcję Szkoły. Serdecznie gratulujemy wszystkim Laureatom konkursu. Zapraszamy wszystkich do odwiedzania biblioteki szkolnej! Przed nami jeszcze Szkolny Konkurs Pięknego Czytania Uczniów klas 1-3!

mgr Aneta Gontarczuk
mgr Tamara Machowska - Kinasz