Liczba odsłon: 567233

Konkursy / Wręczenie nagród Laureatom konkursu na ilustrację do ulubionej książki


Zakończyliśmy cykl działań poświęconych ilustracji do ulubionych książek. W miesiącach zimowych wielu uczniów wspieranych przez nauczycieli plastyki, wychowawców klas 1-3 i bibliotekarza przygotowało piękne prace wystawione w styczniu i lutym w holu przed biblioteką. Ilustracje m.in. goście odwiedzający nasza szkołę w czasie Dnia Otwartego SP8. Zakończeniem imprezy było wręczenie nagród w szkolnym konkursie przez Dyrekcję Szkoły. Serdecznie gratulujemy wszystkim Laureatom konkursu. Zapraszamy wszystkich do odwiedzania biblioteki szkolnej! Przed nami jeszcze Szkolny Konkurs Pięknego Czytania Uczniów klas 1-3!

mgr Aneta Gontarczuk
mgr Tamara Machowska - Kinasz
mgr Sylwia Pragłowska

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 193