Konkursy / Rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Zimowe krajobrazy - zima w mieście"

zimowe.jpg,

Konkurs zorganizowany był dla wychowanków  przedszkoli oraz uczniów klas od I – III. Na konkurs wpłynęło łącznie 118 prac z 19 placówek.
              Celem konkursu było wyzwalanie inwencji twórczej dzieci, prezentacja i popularyzacja twórczości dziecięcej, rozbudzenie wrażliwości na piękno otaczającego świata, przedstawienie różnymi środkami plastycznymi zimowego pejzażu, rozwijanie wyobraźni plastycznej, popularyzacja różnorodnych technik plastycznych, kształcenie oraz wychowanie dzieci przez sztukę.

Jury przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

NAGRODA SPECJALNA

Pola Brzozowska, kl. 2, SP 2

Miłosz Jamróz, lat 5, PP 40
Antonina Mac, lat 6,PP 23
Maja Laskowska, kl. 1, SP nr 16
Weronika Metko, kl. 3, SP 22
Lena Szylar, kl. 3, ZSP nr 9
Wronika Leśniak, kl. 3, ZSP nr 8

Adam Kojder, kl. 1, SP 31
Iga Magoń, kl. 0, ZSP nr 3
Amelia Usarz, lat 6, PP 7
Dominik Cyga, kl. 2, ZSP nr 5
Olga Mokrzycka, kl. 2, SP 28
Matylda Majerska,kl. 3, ZSM nr 2

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy:
mgr inż. Maciej Dziedzic