Konkursy / KONKURS RÓŻAŃCOWY- WYNIKI

Miesiąc październik jest miesiącem różańcowym, w którym ogłoszony został ,,Konkurs różańcowy’’. Skierowany był do wszystkich uczniów szkoły z podziałem na dwie kategorie wiekowe. Celem konkursu było rozbudzenie umiłowania modlitwy różańcowej, budzenie aktywności twórczej oraz rozwój wyobraźni i pomysłowości dzieci. Oceniana była  pomysłowość, estetyka i wkład pracy. Każda koronka różańca była dziełem wyjątkowym i niepowtarzalnym, gdyż uczniowie wykonali je różnymi technikami i z zaskakujących materiałów. W kategorii klas I-III wpłynęło 46 prac, w klasach IV-VIII 44 prace.

Wyniki konkursu:

KLASY I – III