Konkursy / Konkurs na strój bajkowej postaci

Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale też przekazują ważne prawdy życiowe. Pamiętajmy, że czytając dzieciom bajki rozwijamy ich wyobraźnię, fantazję, pamięć i wzbogacamy słownictwo. Bajkowe postacie sprawiają, że świat dziecka staje się radosny i kolorowy.

"Jeżeli chcesz aby twoje dzieci były inteligentne, czytaj im bajki. Jeżeli chcesz, aby były bardziej inteligentne, czytaj im więcej bajek" ? Albert Einstein

Regulamin Konkursu na najładniejsze przebranie za postać z bajki

1. Konkurs skierowany jest do uczniów młodszej grupy wiekowej.
  2. Przedmiotem konkursu jest przygotowanie najciekawszego przebrania.
  3. 2. Cel konkursu:
  • rozwijanie kreatywności i inwencji twórczej dziecka przy współpracy rodziców oraz czerpanie przyjemności z przygotowania stroju ulubionego bajkowego bohatera.
  1. Konkurs przeprowadzony będzie w dniu 4 listopada 2022 r.

Organizator mgr Bożena Chmura