Konkursy / Uroczyste wręczenie nagród Laureatom Konkursu Pięknego Czytania Poezji klas 4-8 i Szkolnego Konkursu "Mój pomysł na ilustrację do ulubionej książki"

Uroczyste wręczenie nagród Laureatom Konkursu Pięknego Czytania Poezji klas 4-8 i Szkolnego Konkursu „Mój pomysł na ilustrację do ulubionej książki”.

W  bibliotece szkolnej w dn. 4.03. 22 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów Laureatom konkursów związanych z książką. Pani wicedyrektor Ewa Tarnowska ze wzruszeniem pogratulowała uczestnikom konkursów osiągniętego sukcesu. Pan dyrektor Maciej Dziedzic zachęcał wszystkich do dalszego sięgania po szkolne laury. Szczególnie serdeczne słowa skierowano w stronę ósmoklasistów, których w dniu dzisiejszym reprezentowała Wiktoria Dziedzic, wielokrotnie uzyskująca pierwsze miejsca w konkursach pięknego czytania prozy i poezji. Przed Wiktorią jednak jeszcze nowe możliwości, gdyż niedługo startuje w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego KO.

W poniedziałek mamy nadzieję na wręczenie nagród uczniom,  którzy nie byli obecni w szkole w dniu dzisiejszym, w tym Kindze Kojder, uczennicy klasy ósmej, która również pięknie występowała w konkursach czytelniczych. Oczywiście także zamieścimy fotorelację.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursów czytelniczych!  Już niedługo zaprosimy uczniów do udziału w szkolnym konkursie pięknego czytania klas 1-3!

Bibliotekarz  Aneta Gontarczuk

• Data aktualizacji: 2024-04-29 07:52