Konkursy / Wyniki konkursu plastyczno-literackiego "Super fotka z wakacji"

Konkurs adresowany był do chętnych uczniów klas drugich i trzecich w ramach działalności Małego Samorządu Uczniowskiego. Zadaniem było umieszczenie na kolorowej kartce ciekawego, oryginalnego zdjęcia z wakacji oraz ułożenie do niego zabawnego podpisu, wierszyka lub rymowanki. Przy ocenie prac plastyczno-literackich wzięto pod uwagę trafny wybór zdjęć, oryginalne, humorystyczne podpisy do nich i estetykę wykonania całej pracy. Nagrodzone prace zostały wyeksponowane w holu szkoły, aby wszyscy uczniowie naszej szkoły uśmiechnęli się widząc trzecioklasistów i drugoklasistów w niecodziennych, często śmiesznych sytuacjach podczas wakacji 2021 roku. Zwycięzcom konkursu zostały wręczone dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsca:

Aniela Kaczor 3a