Konkursy / Szkolny konkurs ekologiczny

Szkolny konkurs ekologiczny

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie ekologicznym
Cele konkursu:
- rozbudzenie ciekawości przyrodą
- kształtowanie umiejętności kluczowych w tym kreatywności i pracy w grupie
- rozumienie zjawisk w otaczającym świecie
- wyrobienie szacunku do środowiska naturalnego
- rozbudzenie poczucia piękna przyrody
Grupa uczniów z każdej klasy (maksymalnie 5 uczniów) wykonuje makietę, gazetkę przestrzenną na jeden z wybranych przez siebie tematów:
Woda to życie, obieg wody w przyrodzie
Kopalne źródła energii
Odnawialne źródła energii
Drzewa – cisi superbohaterowie
Ziemia – nasza planeta, trudne początki
Szanuję środowisko naturalne !
Grupa wybiera jeden z tematów i zgłasza chęć uczestnictwa w konkursie do pani W. Sym,
E. Litwy lub A. Gorczycy
Wykonaną pracę umieszczamy w swojej klasie Czas wykonania pracy do końca listopada.

• Data aktualizacji: 2024-05-18 07:43