Konkursy / Wyniki konkursu ortograficznego klas III

W czerwcu wszyscy uczniowie klas trzecich przystąpili do konkursu ortograficznego, aby wykazać się umiejętnością poprawnego pisania wyrazów oraz znajomością poznanych zasad ortograficznych. Celem konkursu polonistycznego było motywowanie uczniów do doskonalenia umiejętności w zakresie ortografii.

Wyłoniono laureatów:

Mistrz Ortografii:

- Maja Oczkowska - kl. III a

- Gabriela Staszczak – kl. III b

- Szymon Galczak - kl. III c

Wicemistrz Ortografii:

- Gabriela Maciąg – kl. III a

- Liliana Mądrala – kl. III a

- Patryk Łyszczek – kl. III b

- Oliwier Sznajder – kl. III c

Gratulacje dla zwycięzców!

Nagrody i dyplomy zostaną wręczone uczniom w dniu zakończenia roku szkolnego.

mgr Paulina Węklar

• Data aktualizacji: 2024-05-17 11:28