Konkursy / WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU "COFNIJ CZAS"

Za nami kolejna edycja konkursu ,,Cofnij czas”. Uczniowie naszej szkoły wcielili się w postaci z książek i te przedstawione na najsłynniejszych obrazach. Przygotowali stroje i upozowali siebie tak, by do złudzenia przypominać oryginały.

WYNIKI:

I miejsce: Aleksandra Majdanik kl. 6b. portret Nerona z książki ,,Quo Vadis”
II miejsce: Kinga Kojder kl. 7b ,,Dziewczynka z kotem”
III miejsce: Tomasz Bis kl. 4a ,,Owczarek”

WYRÓŻNIENIA:

Szczepan Kataniak kl. 4b ,,Stary człowiek w smutku”,  ,,Śpiący Mietek”
Anna Lublińska kl. 5a ,,Dziewczyna z perłą”
Lena Sobczak kl. 6a  ,,Pomarańczarka
Daria Norek kl. 6a ,,Mona Lisa”
Kaja Kołodziejczyk kl. 6b ,, Babie lato”
Maciej Mazurek kl. 7b ,,Rudy”

mgr Danuta Rybka- Preneta