Konkursy / Wyniki Międzyszkolnego konkursu literackiego z języka angielskiego pt. "My unbelievable story"

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. W sumie nadesłano 53 prace z piętnastu rzeszowskich szkół podstawowych. Wszystkie opowiadania były bardzo ciekawe, a ich poziom językowy wysoki.
Komisja w składzie:
mgr Anna Gilewicz
mgr Anna Furman
mgr Ewelina Cypryś-Załuska
Pierwsze miejsce zajęła Patrycja Ziemińska z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 10 w Rzeszowie
Drugie miejsce zajęła Nina Dawidowska ze Szkoły Podstawowej nr 28 w Rzeszowie
Trzecie miejsce otrzymała Ida Wróbel ze Szkoły Podstawowej nr 31 w Rzeszowie
Wyróżniona została również praca Angeliki Trześniowskiej ze Szkoły Podstawowej nr 22 w Rzeszowie.
Serdecznie gratulujemy!
Zachęcamy do przeczytania zwycięskich prac.

• Data aktualizacji: 2024-05-18 07:43