Konkursy / Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Zimowe krajobrazy- zima w mieście"


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

            Świetlica przy SP nr 8 w Rzeszowie zaprasza do udziału w międzyszkolnym konkursie plastycznym ,,Zimowe krajobrazy- zima w mieście". Do udziału w konkursie zachęcamy wychowanków przedszkoli (dzieci 5- 6 letnie) oraz uczniów klas I-III.

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-10-21 08:12
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 179 637