Konkursy / Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Klas Trzecich "Ortograficzna Corrida - czyli walka z błędami"


14 maja 2019r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Rzeszowie odbył się Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Klas Trzecich „Ortograficzna Corrida – czyli walka z błędami”.

Tytuł II wicemistrza zdobyła uczennica klasy 3b Maria Jarochowicz.

Wyróżnieniem w tym konkursie może pochwalić się Anna Lublińska z klasy 3a.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach polonistycznych, już w klasie czwartej.

                                                                                               mgr Małgorzata Pecuch

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-08-14 16:01
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 887 124