Liczba odsłon: 14544

Laboratoria Przyszłości / CZERWIEC 2023 - LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI


Czerwiec — ostatni miesiąc w roku szkolnym, był czasem podsumowań. Gogle VR posłużyły do oglądania nieznanych dotąd prezentacji, zbudowanymi robotami uczniowie już tylko się bawili. Najlepsi programiści wzięli udział w międzynarodowym etapie konkursu programistycznego Baltie 2023.

Piątoklasiści natomiast zaczęli kręcić filmy, na podstawie bajki o Czerwonym Kapturku.

Na lekcjach matematyki wykorzystywano bryły wydrukowane wcześniej na drukarce 3D.

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 230