Liczba odsłon: 14572

Laboratoria Przyszłości / KWIECIEŃ 2023 - LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI


IMG_7049.JPG, IMG_7049
IMG_7049 

W kwietniu kontynuowano wydruki organizerów, drukowano też wielkanocne pisanki dla pracowników szkoły. Z elementów wydrukowanych na drukarce 3D, uczniowie konstruowali rakiety, które wystrzeliwali na boisku szkolnym, przy pomocy wyrzutni butelkowych, świetnie się przy tym bawiąc. Na zajęciach pozalekcyjnych wykonywano też prace przy użyciu długopisów 3D, rozwijając pomysłowość i wyobraźnię uczniowską. Z klocków LEGO uczniowie budowali pojazdy i sterowali nimi za pomocą pisanych przez siebie programów.

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 428