Laboratoria Przyszłości / KWIECIEŃ 2023 - LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

IMG_7049.JPG, IMG_7049
IMG_7049

W kwietniu kontynuowano wydruki organizerów, drukowano też wielkanocne pisanki dla pracowników szkoły. Z elementów wydrukowanych na drukarce 3D, uczniowie konstruowali rakiety, które wystrzeliwali na boisku szkolnym, przy pomocy wyrzutni butelkowych, świetnie się przy tym bawiąc. Na zajęciach pozalekcyjnych wykonywano też prace przy użyciu długopisów 3D, rozwijając pomysłowość i wyobraźnię uczniowską. Z klocków LEGO uczniowie budowali pojazdy i sterowali nimi za pomocą pisanych przez siebie programów.

• Data aktualizacji: 2024-04-29 07:52