Liczba odsłon: 14555

Laboratoria Przyszłości / STYCZEŃ 2023 - LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI


W styczniu, przed feriami uczniowie skupili się na dokańczaniu stron www, poznawaniu podstaw języka Python oraz przygotowaniu do konkursów programistycznych Baltie i Podkarpacki Balte.

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 303