Liczba odsłon: 1903015

Wydarzenia / Uczta władców Polski na lekcji historii


Uczniowie klasy 5a na zakończenie  innowacji przeprowadzonej na lekcjach historii  wzięli udział w uczcie władców Polski. Przy jednym stole spotkali się przedstawiciele dwóch dynastii - Piastów i Jagiellonów. Uczniowie w pięknych i bogato zdobionych strojach zaprezentowali wybranych władców i królów. Barwne opisy i ciekawostki z życia królów były dowodem na to, że historia to nie nauka martwa, mało atrakcyjna, że   można ją w sposób ciekawy przedstawić i sobie przyswoić.

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 390