Liczba odsłon: 1903007

Wydarzenia / Wycieczka do Bałtowa - klasa 2a i 2b


 13 maja klasa 2a i 2b razem z opiekunami wyruszyła w niezwykłą podróż do czasów prehistorycznych, do krainy dinozaurów. Niezwykłą przygodę rozpoczęliśmy od zwiedzenia Bałtowskiego Zwierzyńca. Najpierw dzieci odbyły przejażdżkę schoolbusem pomiędzy zwierzętami egzotycznymi: lamami, wielbłądami, strusiami, dzikami, końmi i innymi. W dolnej części zwierzyńca zobaczyliśmy ciekawe gatunki ptaków i ssaków. Potem przeszliśmy do Jura Parku. Wędrując ścieżkami przez park widzieliśmy modele dinozaurów i innych prehistorycznych stworzeń, oczywiście wszystkie naturalnej wielkości. O minionym świecie bardzo ciekawie opowiadała pani przewodnik.  Następnie zwiedzaliśmy Polskę w miniaturze i poszliśmy na pyszne pierogi. Niemałą atrakcją był jurajski park zabaw, na którym można było świetnie się bawić na statku pirackim, kolejce górskiej, karuzeli, samochodach oraz zjeżdżać na zjeżdżalni.

Z wycieczki do Kariny Dinozaurów wszyscy wrócili zmęczeni ale pełni wrażeń i bardzo zadowoleni.

 

 

                                                                                             mgr Ewa Wyskiel

 

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 368