Liczba odsłon: 1903019

Wydarzenia / Lekcja z rodzicem w 1b - "Higiena w szkole"


17 maja 2024 r. klasa I b uczestniczyła w lekcji prowadzonej przez rodziców naszej uczennicy, Żywii. Uczniowie biorąc udział w ciekawej prezentacji, przypomnieli sobie dobre praktyki podczas korzystania z toalety. Nasi goście dużo mówili o zasadach i nawykach jakie powinny obowiązywać w toalecie oraz o
tym, jak brać odpowiedzialność za zdrowie własne i innych. Poruszyli również temat świadomości ekologicznej. Uczniowie uczestniczyli w eksperymencie „Uciekający pieprz”, w którym zobaczyli jak mydło przegania zarazki. Była to bardzo ciekawa i cenna lekcja.

Paulina Piechota

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 394