Liczba odsłon: 1903029

Wydarzenia / Wśród greckich bogów


Wśród greckich bogów.

W kwietniu uczniowie klasy Va pod opieką nauczyciela języka polskiego, Ewy Tarnowskiej przygotowali przedstawienie pt. „Demeter i Kora”, opracowali kostiumy i rekwizyty. Przenieśli się do czasów starożytności, do Grecji, gdzie rządzili bogowie.

Zapoznali najmłodszych uczniów naszej szkoły z mityczną historią dotyczącą świata podziemnego i opowiedzieli, jak powstały pory roku.

Udali się także do Domu Pomocy Społecznej, aby zaprezentować spektakl przed mieszkańcami domu przy ul. Łabędziej. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

 

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 408