Liczba odsłon: 1942178

Wydarzenia / Wśród greckich bogów

Wśród greckich bogów.

W kwietniu uczniowie klasy Va pod opieką nauczyciela języka polskiego, Ewy Tarnowskiej przygotowali przedstawienie pt. „Demeter i Kora”, opracowali kostiumy i rekwizyty. Przenieśli się do czasów starożytności, do Grecji, gdzie rządzili bogowie.

Zapoznali najmłodszych uczniów naszej szkoły z mityczną historią dotyczącą świata podziemnego i opowiedzieli, jak powstały pory roku.

Udali się także do Domu Pomocy Społecznej, aby zaprezentować spektakl przed mieszkańcami domu przy ul. Łabędziej. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

• Data aktualizacji: 2024-09-06 12:46